Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Bouquet Ideale Xerjoff dla kobiet

Bouquet Ideale Xerjoff dla kobiet

Bouquet Ideale marki Xerjoff to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Bouquet Ideale został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Flori. Nutami głowy są gałka muszkatołowa i cynamon; nutami serca są drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, cedr virginia i papirus; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, wanilia, kumaryna i kwiat tytoniu.

Gałka muszkatołowa Cynamon

Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Cedr Virginia Papirus

Piżmo Francuskie labdanum Wanilia Kumaryna Kwiat tytoniu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bouquet Ideale by Xerjoff.

24 Gold
Kalemat Black
24 Gold Oud Edition
Raghba
Honey Aoud

Bouquet Ideale Recenzje Perfum

Wbrew nazwie kwiatów tam nie ma – to bardzo ładna mieszanka spożywczej wanilii, słodkiego alkoholu, odrobiny tytoniu i suszonych owoców, których jednak brak w nutach. Trwałość bardzo dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Bouquet Ideale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Bouquet Ideale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bouquet Ideale marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bouquet Ideale marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Montale Intense Cafe By Kilian Back to Black Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Profumum Roma Acqua e Zucchero Carner Barcelona Tardes Profumum Roma Battito d`Ali Fendi Fendi Theorema Piotr Czarnecki Sensei Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Ramon Monegal Ambra di Luna Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah Joop! Joop! Le Bain Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Nobile 1942 La Danza delle Libellule Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Giorgio Armani Cuir Noir Carner Barcelona Rima XI Rochas Byzance