Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Bouquet Ideale Xerjoff dla kobiet

Bouquet Ideale Xerjoff dla kobiet

cynamonowy

Bouquet Ideale marki Xerjoff to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Bouquet Ideale został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Flori. Nutami głowy są gałka muszkatołowa i cynamon; nutami serca są drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, cedr virginia i papirus; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, wanilia, kumaryna i kwiat tytoniu.

Gałka muszkatołowa Cynamon

Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Cedr Virginia Papirus

Piżmo Francuskie labdanum Wanilia Kumaryna Kwiat tytoniu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bouquet Ideale by Xerjoff.

24 Gold
Kalemat Black
Raghba
24 Gold Oud Edition
Honey Aoud

Bouquet Ideale Recenzje Perfum

lucy
lucy

Gałka muszkatałowa po pierwsze, po drugie wanilia, po trzecie drzewo gwajakowe, po kwadransie dochodzi sandał i labdanum. Wszystko lekko pikantne, suche, słodko-gorzkie. Nie męczące, ale wyraźnie dające o sobie znać. Trwałość i projekcja na wysokim poziomie.

Wbrew nazwie kwiatów tam nie ma – to bardzo ładna mieszanka spożywczej wanilii, słodkiego alkoholu, odrobiny tytoniu i suszonych owoców, których jednak brak w nutach. Trwałość bardzo dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Bouquet Ideale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Bouquet Ideale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bouquet Ideale marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bouquet Ideale marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka By Kilian Back to Black Montale Intense Cafe Profumum Roma Acqua e Zucchero Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge M. Micallef Ylang in Gold Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Piotr Czarnecki Sensei Fendi Fendi Theorema Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Ginestet Botrytis Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah Carner Barcelona Tardes Ramon Monegal Ambra di Luna Carner Barcelona Rima XI Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Rochas Byzance Jul et Mad Paris Amour de Palazzo Givenchy Hot Couture Eau de Toilette