Marki » T-Z » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Blue Hope Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Blue Hope Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Blue Hope Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Blue Hope marki Xerjoff to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Blue Hope został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są szafran, cedr i jaśmin; nutami bazy są wanilia, kastoreum i piżmo.

Bergamotka Mandarynka

Szafran Cedr Jaśmin

Wanilia Kastoreum Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Hope by Xerjoff.

Blue Hope Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Blue Hope, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Blue Hope, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Hope marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Hope marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Aramis Aramis Cool Chopard Casran Paco Rabanne XS Chanel Egoiste Platinum Versace Black Jeans Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Carolina Herrera 212 Men Splash Morgan Light My Heart Collection Homme Frederic Malle Dans Tes Bras Neil Morris Clear Van Gils Tendenza Sinfonia di Note Fleur de Santal