Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Black Sukar Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Black Sukar Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Black Sukar Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Black Sukar Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Black Sukar Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Black Sukar marki Xerjoff to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Black Sukar został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Nutami głowy są pomarańcza, różowy pieprz i frezja; nutami serca są róża damasceńska i piwonia; nutami bazy są wanilia, agar (oud) i białe piżmo.

Pomarańcza Różowy pieprz Frezja

Róża damasceńska Piwonia

Wanilia Agar (oud) Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Sukar by Xerjoff.

Black Sukar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Black Sukar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Black Sukar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Sukar marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Sukar marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Esprit Esprit Horizon Men Etat Libre d`Orange Noel au Balcon Benetton Colors de Benetton Esteban Ambre Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Guerlain Mouchoir de Monsieur Nez a Nez L’Hetre Reve Lostmarch Lann-Ael L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Ajmal Mawsouf Christian Dior Ambre Nuit Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme