Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Birdie Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Birdie Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Birdie Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Birdie Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Birdie marki Xerjoff to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Birdie został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Perfumy zawierają takie składniki, jak jabłko, lawenda, pieprz, trawa, nuty morskie, piasek, esencja ziemi, indyjskia paczula i wetyweria.

Jabłko Lawenda Pieprz Trawa Nuty morskie Piasek Esencja ziemi Indyjskia paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Birdie by Xerjoff.

Birdie Recenzje Perfum

Mocna piwniczna paczula, z dodatkiem ciemnozielonej trawy i ziemi – jakby wąchało się od spodu wyrwaną z ziemi kępkę trawy. Interesujący, ale bardzo nietrwały – po 3 godzinach nie ma po nim śladu.

Birdie by Xerjoff 2.50 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Birdie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Birdie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Birdie marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Birdie marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Davidoff Davidoff David & Victoria Beckham Intimately Beckham Men La Perla GrigioPerla HEDO Penhaligon`s English Fern Coty Stetson Sierra Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water Jacques Bogart Bogart Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Montblanc Presence Cool Hugo Boss Boss Sport Penhaligon`s Sartorial