Marki » T-Z » szyprowe « Grupy

Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ascot Moon marki Xerjoff to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ascot Moon został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak trawa, bazylia, nuty zielone, szałwia, paczula, nuty przyprawowe, mech i piżmo.

Trawa Bazylia Nuty zielone Szałwia Paczula Nuty przyprawowe Mech Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ascot Moon by Xerjoff.

Ascot Moon Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Kawał dobrej roboty i dzieło sztuki. Tak - dzieło sztuki, ostatnio rzadziej używam tego utartego określenia, jednak zacznę robić to częściej w stosunku do kompozycji, które niosą za sobą szereg odczuć i są... niesamowite! Tak się utarło kopać w tyłek sztukę perfumiarską, a mi się to nie podoba, dlatego tam, gdzie będzie trzeba słodzić, tam posłodzę, a gdzie będzie trzeba rzucić mięsem, tam rzucę (mięsem rzucam tylko wtedy, gdy jestem ZŁY!, a zazwyczaj jestem pozytywnie nastawiony do świata i mi się najzwyczajniej w świecie nie chce "sikać" na jakieś olfaktoryczne bohomazy - jednak czasem trzeba).
Skrzypiące, zardzewiałe zawiasy w drzwiach starego, drewnianego domu... Tkany, stary, nieco brudny dywan. Wielka, dębowa szafa, z dziurkami, które są "dziełem" chrząszcza szkodnika (kołatek). Drzwi tej szafy strasznie skrzypią, a po ich otwarciu, w pomieszczeniu roznosi się dziwny zapach starych futer, marynarek, skórzanych kurtek... Szafa nie byle jaka, bogato zdobiona. W tym domu, już dawno nikt nie mieszka, pachnie tu pustką, kurzem i zgasłym ogniskiem domowym. Przez brudną szybę, w nieszczelnych oknach, wchodzą promienie słońca, na których odbija się kurz.
"Szkoda, że Państwo tego nie widzą!"
To tylko część obrazów, które malują u mnie Ascot Moon, polecam testy, jeśli macie możliwość, to skombinujcie próbkę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że te perfumy rozgoszczą się w Waszej wyobraźni - w mojej, rozgościły się na tyle, że przyporządkowałem dźwięk do zapachu, ooo tak! Tak właśnie pachną skrzypiące drzwi wiekowej szafy... Jako "ciekawostkę" dodam, że rozgryzłem je kompozycyjnie, jednak ta informacja jest nieistotna - jestem przekonany, że nikt nie pokusi się o kupno flakonu, czy odlewki, to nie są noszalne perfumy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Ascot Moon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Ascot Moon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ascot Moon marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ascot Moon marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Christian Dior Dioressence Bill Blass Basic Black Jean Couturier Coriandre Mark Buxton English Breakfast biehl parfumkunstwerke mb02 Jacques Bogart One Man Show Ayala Moriel Grin Lancome Trophee Kiss Cosmetics Kiss Him Detaille Aeroplane Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica