Marki » T-Z » szyprowe « Grupy

Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 1
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Chcę: 1

główne akordy
zielony
ziołowy
ciepły korzenny
świeży korzenny
aromatyczny
świeży
Zdjęcia
Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ascot Moon marki Xerjoff to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ascot Moon został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak trawa, bazylia, nuty zielone, szałwia, paczula, nuty przyprawowe, mech i piżmo.

Perfume rating: 1.00 out of 5 with 1 votes.

Perfumowe Nuty

Trawa Bazylia Nuty zielone Szałwia Paczula Nuty przyprawowe Mech Piżmo

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ascot Moon by Xerjoff.

Ten zapach przypomina mi...  
Dzongkha
1 nie tak

Advertisement

Ascot Moon Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Kawał dobrej roboty i dzieło sztuki. Tak - dzieło sztuki, ostatnio rzadziej używam tego utartego określenia, jednak zacznę robić to częściej w stosunku do kompozycji, które niosą za sobą szereg odczuć i są... niesamowite! Tak się utarło kopać w tyłek sztukę perfumiarską, a mi się to nie podoba, dlatego tam, gdzie będzie trzeba słodzić, tam posłodzę, a gdzie będzie trzeba rzucić mięsem, tam rzucę (mięsem rzucam tylko wtedy, gdy jestem ZŁY!, a zazwyczaj jestem pozytywnie nastawiony do świata i mi się najzwyczajniej w świecie nie chce "sikać" na jakieś olfaktoryczne bohomazy - jednak czasem trzeba).
Skrzypiące, zardzewiałe zawiasy w drzwiach starego, drewnianego domu... Tkany, stary, nieco brudny dywan. Wielka, dębowa szafa, z dziurkami, które są "dziełem" chrząszcza szkodnika (kołatek). Drzwi tej szafy strasznie skrzypią, a po ich otwarciu, w pomieszczeniu roznosi się dziwny zapach starych futer, marynarek, skórzanych kurtek... Szafa nie byle jaka, bogato zdobiona. W tym domu, już dawno nikt nie mieszka, pachnie tu pustką, kurzem i zgasłym ogniskiem domowym. Przez brudną szybę, w nieszczelnych oknach, wchodzą promienie słońca, na których odbija się kurz.
"Szkoda, że Państwo tego nie widzą!"
To tylko część obrazów, które malują u mnie Ascot Moon, polecam testy, jeśli macie możliwość, to skombinujcie próbkę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że te perfumy rozgoszczą się w Waszej wyobraźni - w mojej, rozgościły się na tyle, że przyporządkowałem dźwięk do zapachu, ooo tak! Tak właśnie pachną skrzypiące drzwi wiekowej szafy... Jako "ciekawostkę" dodam, że rozgryzłem je kompozycyjnie, jednak ta informacja jest nieistotna - jestem przekonany, że nikt nie pokusi się o kupno flakonu, czy odlewki, to nie są noszalne perfumy.

Oct
21
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Ascot Moon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Ascot Moon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ascot Moon marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ascot Moon marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy szyprowe
Bill Blass Basic Black Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 Catherine Deneuve Deneuve Clarins Eau Dynamisante Daniel Vaudd Amplexus Fragonard VRAI Long Lost Perfume Crepe de Chine Atelier Cologne Trefle Pur Jean Patou Invitation Emilio Pucci Vivara (1965) Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica Galimard Seigneur

Advertisement

Popularne marki i zapachy: