Marki » T-Z » szyprowe « Grupy

Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ascot Moon marki Xerjoff to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ascot Moon został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak trawa, bazylia, nuty zielone, szałwia, paczula, nuty przyprawowe, mech i piżmo.

Trawa Bazylia Nuty zielone Szałwia Paczula Nuty przyprawowe Mech Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ascot Moon by Xerjoff.

Dzongkha

Ascot Moon Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Przyprawy - dziwaczne, trochę w stylu tych z Dzongki. Sucha bazylia, mięta - i owszem. Mszysta baza - też, ale nie stanowi ona dominanty. Nie czuję trawy - prędzej coś na kształt siana, ale to też nie to. I skóra - jak dla mnie to jest tutaj skóra, ale nie za mocna. Jest też chyba grudka lub dwie olibanum.

Dziwaczna kompozycja, prawdziwie niszowa i nie jestem pewna, czy noszalna. Jest w niej bowiem coś przykurzonego, coś, co na dłuższą metę bardzo mnie męczy. Nawet przyprawy z otwarcia są przykurzone. Arsenicum (recka poniżej) ma rację - moje skojarzenia też nieuchronnie galopują w kierunku od dawna nie zamieszkanego domu, chociaż dom jest czysty, nie ma w nim wilgoci ani żadnych niemiłych lokatorów. Duchów też nie ma. Za to jest kurz. Dużo suchego kurzu, który osiadał latami na meblach, futrach, słoiczkach z przyprawami w kuchni. I to nie jest "dom zły", to po prostu DOM PUSTY.

Parametry użytkowe przeciętne.

Arsenicum
Arsenicum

Kawał dobrej roboty i dzieło sztuki - ale nie użytkowej! Ostatnio rzadziej używam tego określenia, jednak zacznę robić to częściej w stosunku do kompozycji, które po prostu na to miano zasługują. Rzadko kiedy mówimy o jakiś perfumach, że są dziełem sztuki. Jedne mają doskonały flakon, inne zupełnie nowy, abstrakcyjny akord, kolejne są tak dziwne, że wącha się je świetnie, jednak trudno je nosić, a następne są wtórne, ale idealnie skomponowane. To właśnie dzieła sztuki. Ascot Moon też takim dziełem jest - jednak nienoszalnym. Idealny przykład olfaktorycznego obrazu do oprawienia w ramy i podziwiania.

Skrzypiące, zardzewiałe zawiasy w drzwiach starego, drewnianego domu... Stary, nieco brudny, tkany dywan. Wielka, dębowa szafa, z dziurkami, które są "dziełem" chrząszcza szkodnika (kołatek). Drzwi tej szafy strasznie skrzypią, a po ich otwarciu, w pomieszczeniu roznosi się zapach starych futer, marynarek, skórzanych kurtek... Szafa nie byle jaka, bogato zdobiona. W tym domu, już dawno nikt nie mieszka, pachnie tu pustką, kurzem i zgasłym ogniskiem domowym. Przez brudną szybę, w nieszczelnych oknach, wchodzą promienie słońca, na których odbija się kurz.
To tylko część obrazów, które malują u mnie Ascot Moon, polecam testy, jeśli macie możliwość, to skombinujcie próbkę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że te perfumy rozgoszczą się w Waszej wyobraźni - w mojej, rozgościły się na tyle, że przyporządkowałem dźwięk do zapachu. Tak właśnie pachną skrzypiące drzwi wiekowej szafy...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Ascot Moon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Ascot Moon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ascot Moon marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ascot Moon marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Christian Dior Dioressence Jacomo Paradox for Men Guerlain Cherry Blossom Glittering Jean Couturier Coriandre Miller Harris Terre de Bois Jardin de France Chypre Coty Stetson Six Scents Six Scents Series Two 3 Henrik Vibskov: Solar Donkey Power Boadicea the Victorious Reviving DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) Gianfranco Ferre GFF Uomo Perry Ellis Night