Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Amber Star Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Amber Star Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Amber Star Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amber Star marki Xerjoff to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Amber Star został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice. Nutami głowy są ylang-ylang, cedr i ambra; nutami serca są drzewo gwajakowe, mirra i balsam gurjan; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe, benzoes i opoponaks.

Ylang-ylang Cedr Ambra

Drzewo gwajakowe Mirra Balsam gurjan

Wanilia Drzewo sandałowe Benzoes Opoponaks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber Star by Xerjoff.

24 Gold

Amber Star Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Amber Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Amber Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber Star marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber Star marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Givenchy Pi Cacharel Nemo Annayake Miyako Issey Miyake Le Feu d'Issey Shiseido Feminite du Bois Cattier Eau Boisee Montale Orient Extreme Aubusson man.aubusson Geoffrey Beene Grey Flannel Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Atelier Cologne Bois Blonds Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force