Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Alexandria II Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Alexandria II Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Alexandria II Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Alexandria II marki Xerjoff to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Alexandria II został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są lawenda, drzewo różane, cynamon i nuty owocowe; nutami serca są konwalia, róża i cedr; nutami bazy są ambra, piżmo, agar (oud), drzewo sandałowe i wanilia.

Lawenda Drzewo różane Cynamon Nuty owocowe

Konwalia Róża Cedr

Ambra Piżmo Agar (oud) Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alexandria II by Xerjoff.

Alexandria II Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Alexandria II, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Alexandria II, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alexandria II marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alexandria II marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Obsession Night for Men Annayake Miyako Guerlain Habit de Metal Matthew Williamson Incense Liz Claiborne Spark Seduction for Men Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Bensimon Cologne Bensimon 1993 Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition Lulu Guinness Cast A Spell Burberry Burberrys DSH Perfumes Vetyver Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force