Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Alexandria II Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Alexandria II Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Alexandria II Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Alexandria II marki Xerjoff to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Alexandria II został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są lawenda, drzewo różane, cynamon i nuty owocowe; nutami serca są konwalia, róża i cedr; nutami bazy są ambra, piżmo, agar (oud), drzewo sandałowe i wanilia.

Lawenda Drzewo różane Cynamon Nuty owocowe

Konwalia Róża Cedr

Ambra Piżmo Agar (oud) Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alexandria II by Xerjoff.

Alexandria II Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Alexandria II, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Alexandria II, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alexandria II marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alexandria II marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari Black Thierry Mugler Alien Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Bond No 9 Bleecker Street L`Erbolario Sandalwood Annick Goutal Musc Nomade David & Victoria Beckham Signature for Him Oleg Cassini Cassini for Men Dana Ambush Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Mazzolari Mazzolari Dorin Un Air d’Arabie Amber