Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

1888 Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 2

skórzany
1888 Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

1888 marki Xerjoff to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. 1888 został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są kolendra, goździk (roślina), pieprz i szafran; nutami serca są róża, neroli i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ambra i brzoza.

Kolendra Goździk (roślina) Pieprz Szafran

Róża Neroli Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Brzoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1888 by Xerjoff.

1888 Recenzje Perfum

Przede wszystkim bardzo słodka róża, z początku zmieszana jeszcze z wytrawnymi goździkami i odrobiną sandałowca, przypominającego nieco kadzidełka z india – shopów. Później zapach bardzo się wysładza, czuję w nim dojrzałe brzoskwinie, których brak w nutach i dużo spożywczej wanilii.

Rozczarowujące perfumy – gęste, owocowo – kwiatowe, trochę bez pazura i charakteru.

1888 by Xerjoff 2.00 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff 1888, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff 1888, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1888 marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1888 marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nikos Sculpture Christian Dior Sweet Sun Jesus Del Pozo Halloween Valentino Valentino Gold Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine Masaki Matsushima mat; le rouge Washington Tremlett Iris Absolute Michel Germain Sexual Boadicea the Victorious Exotic Detaille Alizee Frances Denney Interlude