Marki » T-Z » « Grupy

Heartbeat XOXO dla kobiet

Heartbeat XOXO dla kobiet

Heartbeat marki XOXO to perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, petitgrain, wanilia bourbon i róża bułgarska.

Drzewo sandałowe Petitgrain Wanilia bourbon Róża bułgarska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heartbeat by XOXO.

Heartbeat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum XOXO Heartbeat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu XOXO Heartbeat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heartbeat marki XOXO. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heartbeat marki XOXO reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Torrente L`Or Rouge Profumum Roma Olibanum Kenneth Cole Reaction T-Shirt Faconnable Face a Face pour Homme DSH Perfumes Fire Opal (Orange 2; Natural) Oriflame Voyage Voyage So Chic! M. Asam Men Eclectic Collections 7 Wonders of the World Colosseum Van Cleef & Arpels Feerie Gold Jalaine Amber Shiara Amber Musk Amouage The Library Collection Opus IV