Marki » T-Z » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

X-Bond Silver X-Bond dla mężczyzn

X-Bond Silver X-Bond dla mężczyzn

X-Bond Silver marki X-Bond to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, zielone jabłko, pomarańcza, jaśmin i wetyweria.

Bergamotka Zielone Jabłko Pomarańcza Jaśmin Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about X-Bond Silver by X-Bond.

X-Bond Silver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum X-Bond X-Bond Silver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu X-Bond X-Bond Silver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum X-Bond Silver marki X-Bond. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu X-Bond Silver marki X-Bond reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Chloe Chloe Collection 2005 Serge Lutens Gris Clair Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Ghost Ghost Deepest Night Nautica Latitude Longitude Parfumerie Generale PG03 Cuir Venenum Lacoste Style in Play Costamor Sugarwood Van Gils Tendenza Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Cedre d’Hiver Esteban Ambrorient Swiss Arabian Dehn El Ood Malaki