Marki » T-Z » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

X-Bond Silver X-Bond dla mężczyzn

X-Bond Silver X-Bond dla mężczyzn

X-Bond Silver marki X-Bond to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, zielone jabłko, pomarańcza, jaśmin i wetyweria.

Bergamotka Zielone Jabłko Pomarańcza Jaśmin Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about X-Bond Silver by X-Bond.

X-Bond Silver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum X-Bond X-Bond Silver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu X-Bond X-Bond Silver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum X-Bond Silver marki X-Bond. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu X-Bond Silver marki X-Bond reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Carolina Herrera Herrera For Men Chevignon Chevignon CC Creed Imperial Millesime Davidoff Good Life Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme Christian Dior Cologne Blanche Kenneth Cole RSVP Christian Dior Dior Homme Cologne Etro Royal Pavillon Neil Morris Clear Swiss Arabian Alia