Marki » T-Z » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

X-Bond Silver X-Bond dla mężczyzn

X-Bond Silver X-Bond dla mężczyzn

X-Bond Silver marki X-Bond to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, zielone jabłko, pomarańcza, jaśmin i wetyweria.

Bergamotka Zielone Jabłko Pomarańcza Jaśmin Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about X-Bond Silver by X-Bond.

X-Bond Silver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum X-Bond X-Bond Silver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu X-Bond X-Bond Silver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum X-Bond Silver marki X-Bond. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu X-Bond Silver marki X-Bond reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Dior Homme Creed Green Irish Tweed Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Al-Rehab Lamis Comptoir Sud Pacifique Vetyver Haiti Guerlain Vetiver Pour Elle Acqua di Biella Cashmere Twill Bijan Bijan Nude Men Serge Lutens Bois de Violette Jovan Black Musk