Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Present... With Wish X-Bond dla kobiet

Present... With Wish X-Bond dla kobiet

Present... With Wish marki X-Bond to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mandarynka, czarna porzeczka, malina i konwalia.

Bergamotka Mandarynka Czarna porzeczka Malina Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Present... With Wish by X-Bond.

Present... With Wish Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum X-Bond Present... With Wish, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu X-Bond Present... With Wish, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Present... With Wish marki X-Bond. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Present... With Wish marki X-Bond reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lucien Lelong Indiscret Fragonard Eau Fantasque Gai Mattiolo Gai Mattiolo Playboy Play It Lovely Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine Esprit Night Life by Esprit Summer Edition Women Rance 1795 Eugenie Les Nereides Musc de Java Ayala Moriel Altruism Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman Etienne Aigner Aigner Too Feminine