Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Parfum Bomb Amor X-Bond dla kobiet

Parfum Bomb Amor X-Bond dla kobiet

Parfum Bomb Amor marki X-Bond to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, bergamotka, frezja, róża i jaśmin.

Cytrusy Bergamotka Frezja Róża Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum Bomb Amor by X-Bond.

Parfum Bomb Amor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum X-Bond Parfum Bomb Amor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu X-Bond Parfum Bomb Amor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum Bomb Amor marki X-Bond. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum Bomb Amor marki X-Bond reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Alfred Sung Shi Donna Karan DKNY Summer 2008 Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl Harajuku Lovers Harajuku Lovers Music Lollia Inspire Victoria`s Secret Sexual Star CnR Create Sagittarius Replay Replay Your Fragrance! for Her Anna Sui Rock Me! Lancome Tresor In Love Joya FvsS: Composition No. 1