Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Parfum Bomb Amor X-Bond dla kobiet

Parfum Bomb Amor X-Bond dla kobiet

Parfum Bomb Amor marki X-Bond to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, bergamotka, frezja, róża i jaśmin.

Cytrusy Bergamotka Frezja Róża Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum Bomb Amor by X-Bond.

Parfum Bomb Amor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum X-Bond Parfum Bomb Amor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu X-Bond Parfum Bomb Amor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum Bomb Amor marki X-Bond. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum Bomb Amor marki X-Bond reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Natsumi Ralph Lauren Romance Escada Ocean Blue Naomi Campbell Eternal Beauty Etro Vicolo Fiori Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme Avon Urban Flowers Tokyo Emanuel Ungaro Ungaro Party Donna Karan DKNY Women Summer Voluspa Pink Fatale Next Pink Paradise