Marki » T-Z » « Grupy

Worth pour Homme Worth dla mężczyzn

Worth pour Homme Worth dla mężczyzn

Worth pour Homme marki Worth to perfumy dla mężczyzn. Worth pour Homme został wydany w 1932 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Odette Breil-Radius. Nutami głowy są rozmaryn, gałka muszkatołowa, cynamon, lawenda, mandarynka, petitgrain i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), nuty zielone, brazylijskie drzewo różane, igły sosnowe i geranium; nutami bazy są skóra, fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy, jodła balsamiczna, wetyweria i cedr.

Rozmaryn Gałka muszkatołowa Cynamon Lawenda Mandarynka Petitgrain Bergamotka

Goździk (roślina) Nuty zielone Brazylijskie drzewo różane Igły sosnowe Geranium

Skóra Fasolka tonka Ambra Piżmo Mech dębowy Jodła balsamiczna Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Worth pour Homme by Worth.

Worth pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Worth Worth pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Worth Worth pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Worth pour Homme marki Worth. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Worth pour Homme marki Worth reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Paolo Gigli Grecale Robert Piguet Fracas for Men Rochas Macassar Liz Claiborne Sunrise Donna Karan DKNY Love from New York for Women Comme des Garcons Dover Street Market Gendarme Gendarme V Julian Rouas Private Collection Smell Bent Commando Cinq Mondes Rituel de Bengalore Esprit Imagine for Her Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Limited Edition