Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Sans Adièu Worth dla kobiet

Sans Adièu Worth dla kobiet

wodny

Sans Adièu marki Worth to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Sans Adièu został wydany w 1925 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Blanchet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, cytrusy i nuty wodne.

Nuty zielone Cytrusy Nuty wodne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sans Adièu by Worth.

Sans Adièu Recenzje Perfum

Kolejny ze słynnej " piątki" Worth podoba mi się zdecydowanie najmniej.

Blade rozwodnione kwiaty z dużą ilością cierpkich i wytrawnych nut zielonych, całość mocno mydlana. Może miałoby to swój urok, ale zapach jest bardzo słaby i nietrwały.

Testowałam wersję współczesną - w latach 90. zapach przeszedł reformulację, która wpasowała go w modny w owym czasie nurt kwiatowo - wodny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Worth Sans Adièu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Worth Sans Adièu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sans Adièu marki Worth. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sans Adièu marki Worth reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bond No 9 Eau de New York Paco Rabanne Paco Byblos Blu Men Enjoy Jovoy Paris Hesperide Novae Plus Fresh Blue Frederic Malle Bigarade concentree Fresh Citron de Vigne Tommy Hilfiger Tommy O Boticario Uomini Sport Smell Bent Debonair En Voyage Perfumes Havane pour Homme Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match