Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Mimosa Woods of Windsor dla kobiet

Mimosa Woods of Windsor dla kobiet

żółtych kwiatów
Mimosa Woods of Windsor dla kobiet Zdjęcia

Mimosa marki Woods of Windsor to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mimosa został wydany w 1997 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, lilia i bergamotka.

Mimoza Lilia Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mimosa by Woods of Windsor.

Mimosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Woods of Windsor Mimosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Woods of Windsor Mimosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mimosa marki Woods of Windsor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mimosa marki Woods of Windsor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Patou Joy Reminiscence Anjali Oriflame Divine Blumarine Blu Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Prada Infusion de Fleur d'Oranger Cafe Parfums Cafe Green Chloe Chloe Eau de Parfum Intense DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) Mariah Carey Forever Guerlain Idylle Eau de toilette Issey Miyake L’Eau d’Issey Noir Absolu