Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Lavender Woods of Windsor dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

ziołowy
Lavender Woods of Windsor dla kobiet Zdjęcia

Lavender marki Woods of Windsor to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet. Lavender został wydany w 1974 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak rozmaryn, ambra, lawenda i wanilia.

Rozmaryn Ambra Lawenda Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavender by Woods of Windsor.

Lavender Recenzje Perfum

monika690
monika690

No cóż, skład podany na tutaj nieco różni się od od składu podanego na pudełku wody toaletowej- buteleczka jest taka sama ale kartonik ma nieco inny obrazek. Owszem tytułowa lawenda jest, oprócz niej jest paczula, rumianek i piżmo. Sam zapach: piękna lekko mydlana i zielona lawenda, którą po prostu uwielbiam. Reszta kompozycji stanowi tło dla lawendy. Niezbędnik dla wielbicieli naturalnej lawendy :)

agusia12321
agusia12321

Kolor "cieczy" we flakonie sugeruje nam przygodę z lawendą i tak w rzeczy samej jest od samego początku. Zapach jest intensywny i ta intensywność lawendy podkręcana jest jeszcze bardziej poprzez obecność w pachnidle rozmarynu. Wanilii tu próżno szukać. Być może jest ona sukcesywnie niwelowana poprzez aromat lawendy i rozmarynu, który jest bardzo świdrujący.
Polecam, bo Lavender to nietuzinkowość i zaskakująca przygoda olfaktoryczna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Woods of Windsor Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Woods of Windsor Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavender marki Woods of Windsor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavender marki Woods of Windsor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Armand Basi Armand Basi Homme Azzaro Cockpit La Perla GrigioPerla HEDO Tous Tous In Heaven Him Nobile 1942 Lavanda Nobile Geo. F. Trumper Eau de Quinine Calvin Klein CK IN2U Him Collectables Vicky Tiel Ulysse N10Z Intense TEN by Intense Yachtsman Home Port Black Phoenix Alchemy Lab Volt CnR Create Taurus for Men