Marki » T-Z » cytrusowe « Grupy

Bergamot & Neroli Woods of Windsor dla kobiet i mężczyzn

Bergamot & Neroli Woods of Windsor dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Bergamot & Neroli Woods of Windsor dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bergamot & Neroli marki Woods of Windsor to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bergamot & Neroli został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są cytrusy, bergamotka, neroli i cytryna; nutami serca są rozmaryn i werbena cytrynowa; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Cytrusy Bergamotka Neroli Cytryna

Rozmaryn Werbena cytrynowa

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bergamot & Neroli by Woods of Windsor.

Bergamot & Neroli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Woods of Windsor Bergamot & Neroli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Woods of Windsor Bergamot & Neroli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bergamot & Neroli marki Woods of Windsor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bergamot & Neroli marki Woods of Windsor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Estée Lauder Alliage Sport L`Occitane en Provence Ruban d'Orange L`Erbolario Bergamot Tommy Hilfiger Tommy Jeans O Boticario Linked He So...? So...? Into the night Parfums Berdoues Citrus Hesperida M. Micallef Les 4 Saisons: Ete Caswell Massey Lime Atkinsons Gold Medal Oriflame Aromabliss Awakening