Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

W`eau Garden Women Secret dla kobiet

W`eau Garden Women Secret dla kobiet

W`eau Garden Women Secret dla kobiet Zdjęcia W`eau Garden Women Secret dla kobiet Zdjęcia

W`eau Garden marki Women Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. W`eau Garden został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty owocowe, nuty kwiatowe i ambra.

Cytrusy Nuty owocowe Nuty kwiatowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about W`eau Garden by Women Secret.

CK One
Chrome Legend

W`eau Garden Recenzje Perfum

Krupczatka
Krupczatka

Zgodzę się z grudzienszal ( dziękuję, gdyby nie Ty, nie zwróciłabym na nie uwagę ;-)
Zapach do złudzenia przypomina CK One.
Jako że wraz z małżem mym ukochanym zużyliśmy CK sporo (tak z litr będzie:-), i zwyczajnie mi się "przejadły",
zakupiłam córci z nadzieją, że zastąpi nimi znienawidzone przeze mnie One Million. Udało się ! Córcia szczęśliwa, ja jeszcze bardziej, bo zapłaciłam 21 zł za 50 ml.
Parametry dobre.

grudzienszal
grudzienszal

Czyżbym znalazła idealne zastępstwo dla CK One,który bardzo lubię i używam bez względu na pogodę?Garden zbudowano na zasadzie połączenia dwóch akordów-cytrusowego i kwiatowego.Co prawda kompozycja zawiera jeszcze kilka innych składników ale ja ich nie wyczuwam.I dobrze,bo wtedy odwzorowanie mojego ulubieńca nie było by tak dokładne.Na pewno należy do kategorii świeżych, ale nie tych letnich a tych pasujących do każdej pory roku.Jeśli chodzi o trwałość zapachu, to jest całkiem niezła.Ponad to cieszy mnie kiedy perfumy na co dzień nie są drogie.Jedyne,,ale"to butelka.Jednak za taką cenę...WYBACZAM.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Women Secret W`eau Garden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Women Secret W`eau Garden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum W`eau Garden marki Women Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu W`eau Garden marki Women Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Moschino Funny! Lanvin Eclat d’Arpège Britney Spears Believe Sarah Jessica Parker Lovely Burberry My Burberry Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Oriflame My Naked Truth Versace Bright Crystal Absolu Davidoff Cool Water Game Adidas Fruity Rhythm Oriflame Elvie Chloe See By Chloe Dolce&Gabbana D&G Light Blue Hugo Boss Boss Woman La Perla J`Aime La Nuit Chanel Chance Eau Fraiche Givenchy Ange ou Demon Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Salvatore Ferragamo Signorina Elizabeth Arden Sunflowers