Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Wildfox Wildfox dla kobiet

Wildfox Wildfox dla kobiet

miodowy
Wildfox Wildfox dla kobiet Zdjęcia Wildfox Wildfox dla kobiet Zdjęcia Wildfox Wildfox dla kobiet Zdjęcia Wildfox Wildfox dla kobiet Zdjęcia Wildfox Wildfox dla kobiet Zdjęcia Wildfox Wildfox dla kobiet Zdjęcia Wildfox Wildfox dla kobiet Zdjęcia

Wildfox marki Wildfox to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Wildfox został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są piołun, morela i kadzidło; nutami serca są kamelia, wiciokrzew i jaśmin; nutami bazy są ambroksan, miód i piżmo.

Piołun Morela Kadzidło

Kamelia Wiciokrzew Jaśmin

Ambroksan Miód Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wildfox by Wildfox.

Wildfox Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Wildfox Wildfox, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Wildfox Wildfox, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wildfox marki Wildfox. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wildfox marki Wildfox reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dana Tabu Jo Malone Blue Agava & Cacao Yves Rocher Ispahan Amouage Eau d`Amouage Halston Halston Woman DSH Perfumes Giardini Segreti (Italian Journey No. 3) Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie JoAnne Bassett Contessa DSH Perfumes L´eau d´Iris Lush Tuca Tuca Romane Ever Luxe Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl