Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Wildfox Wildfox dla kobiet

Wildfox Wildfox dla kobiet

miodowy
Wildfox Wildfox dla kobiet Zdjęcia Wildfox Wildfox dla kobiet Zdjęcia Wildfox Wildfox dla kobiet Zdjęcia Wildfox Wildfox dla kobiet Zdjęcia Wildfox Wildfox dla kobiet Zdjęcia Wildfox Wildfox dla kobiet Zdjęcia Wildfox Wildfox dla kobiet Zdjęcia

Wildfox marki Wildfox to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Wildfox został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są piołun, morela i kadzidło; nutami serca są kamelia, wiciokrzew i jaśmin; nutami bazy są ambroksan, miód i piżmo.

Piołun Morela Kadzidło

Kamelia Wiciokrzew Jaśmin

Ambroksan Miód Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wildfox by Wildfox.

Wildfox Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Wildfox Wildfox, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Wildfox Wildfox, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wildfox marki Wildfox. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wildfox marki Wildfox reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Vera Wang Princess Judith Leiber Leiber Valentino Valentino Gold Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Parfum d`Empire Cuir Ottoman Jeanne Arthes Sultane Gold DSH Perfumes Madonna Lily Donatella Pecci Blunt Diable Au Corps Tiens Rare Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition NafNaf Expression