Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Palais Nizam WienerBlut dla kobiet i mężczyzn

Palais Nizam WienerBlut dla kobiet i mężczyzn

skórzany
ziołowy

Palais Nizam marki WienerBlut to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Palais Nizam został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak szafran, suszona śliwka, brandy, bergamotka, skóra, dzięgiel, labdanum i dąb.

Szafran Suszona śliwka Brandy Bergamotka Skóra Dzięgiel Labdanum Dąb

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Palais Nizam by WienerBlut.

Palais Nizam Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum WienerBlut Palais Nizam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu WienerBlut Palais Nizam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Palais Nizam marki WienerBlut. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Palais Nizam marki WienerBlut reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Black Suede Guerlain Eau de Lit Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 Thierry Mugler Angel La Part des Anges Diptyque L'Eau Salvador Dali Dalimania Oriflame Nomadic Boadicea the Victorious Intriguing Halston Woman Amber Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent Segreti di Lucca Elisa