Marki » T-Z » orientalno - fougere « Grupy

Indisch Leder WienerBlut dla kobiet i mężczyzn

Indisch Leder WienerBlut dla kobiet i mężczyzn

Indisch Leder WienerBlut dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Indisch Leder WienerBlut dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Indisch Leder marki WienerBlut to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Indisch Leder został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Constantin Gueros. Perfumy zawierają takie składniki, jak szafran, Śliwka, sycylijska bergamotka, koniak, dzięgiel, balsam peruwiański, lawenda, dąb, labdanum i ambra.

Szafran Śliwka Sycylijska bergamotka Koniak Dzięgiel Balsam peruwiański Lawenda Dąb Labdanum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Indisch Leder by WienerBlut.

Indisch Leder Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum WienerBlut Indisch Leder, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu WienerBlut Indisch Leder, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Indisch Leder marki WienerBlut. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Indisch Leder marki WienerBlut reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Cerruti CerrutiSi Lancome Hypnôse Homme Jean Paul Gaultier Le Male Scuba Diver Givenchy Givenchy Play Intense Borsalino Panama Lucky Brand Lucky You for Men Montale Sliver Aoud Opus Oils Divine: Eros MDCI Parfums Invasion Barbare Jacques Bogart Arabian Nights Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Ortigia Sicilia Ambra Nera