Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Tall Tales West Third Brand dla kobiet i mężczyzn

Tall Tales West Third Brand dla kobiet i mężczyzn

kakaowy

Tall Tales marki West Third Brand to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michael Loring Probst. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, fiołek, szałwia muszkatołowa, kolendra, zamsz, tytoń, kawa, czekolada i wanilia.

Ambra Fiołek Szałwia muszkatołowa Kolendra Zamsz Tytoń Kawa Czekolada Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tall Tales by West Third Brand.

Tall Tales Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum West Third Brand Tall Tales, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu West Third Brand Tall Tales, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tall Tales marki West Third Brand. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tall Tales marki West Third Brand reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lancome Hypnose Chopard Casmir Comptoir Sud Pacifique Vanille Peach Escada Escada Magnetism Lolita Lempicka L`eau de Minuit Yves Rocher Ode à l'amour Il Profvmo Chocolat Voluspa Jasmine Brown Sugar Parfume de Vanille Tropical Vanilla Playboy Play It Sexy Faberlic Chocolate Story Nejma Nejma 7