Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Weil Pour Homme Weil dla mężczyzn

Weil Pour Homme Weil dla mężczyzn

ziołowy

Weil Pour Homme marki Weil to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Weil Pour Homme został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są ananas, bergamotka, liść laurowy i tymianek; nutami serca są gałka muszkatołowa, jaśmin, lawenda, bazylia i piołun; nutami bazy są wetyweria, paczula, mech dębowy, francuskie labdanum, skóra, piżmo, drzewo sandałowe i wyszukane drewna.

Ananas Bergamotka Liść laurowy Tymianek

Gałka muszkatołowa Jaśmin Lawenda Bazylia Piołun

Wetyweria Paczula mech dębowy Francuskie labdanum Skóra Piżmo Drzewo sandałowe Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Weil Pour Homme by Weil.

Weil Pour Homme Recenzje Perfum

Weil Pour Homme by Weil 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Weil Weil Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Weil Weil Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Weil Pour Homme marki Weil. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Weil Pour Homme marki Weil reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Versace Blue Jeans Versace Jeans Couture Man Iceberg Fluid Man Maurer & Wirtz Tabac Perry Ellis Portfolio for Men David & Victoria Beckham Intimately Beckham Men Perry Ellis Reserve for Men Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Ayala Moriel l'Herbe Rouge Galimard Flibustier Eden Classic Mandate