Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Sweet Bambou Weil dla kobiet

Sweet Bambou Weil dla kobiet

Sweet Bambou marki Weil to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Sweet Bambou został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są fiołek, mandarynka i petitgrain; nutami serca są szałwia, róża i jaśmin; nutami bazy są wetyweria, paczula, drzewo sandałowe i piżmo.

Fiołek Mandarynka Petitgrain

Szałwia Róża Jaśmin

Wetyweria Paczula Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Bambou by Weil.

Sweet Bambou Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Weil Sweet Bambou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Weil Sweet Bambou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Bambou marki Weil. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Bambou marki Weil reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Givenchy Fleur d'Interdit Tous Green Purpurine Parfums Elite Elite Gold Limited Edition Hermes Eau D`Orange Verte Esteban Passion Bresil Lollia Breathe Floris Lily of the Valley Nicolas Danila Amerindian Gardens D.S. & Durga Rosa Americana Blue Q Miso Pretty Crushed Petals Hiroko Koshino Hiroko Koshino Jeanne Arthes Cotton Club Women