Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

So Weil Weil dla mężczyzn

So Weil Weil dla mężczyzn

So Weil marki Weil to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. So Weil został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są geranium, irys i cyprys; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, wanilia i cedr.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Geranium Irys Cyprys

Drzewo sandałowe Wetyweria Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Weil by Weil.

So Weil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Weil So Weil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Weil So Weil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Weil marki Weil. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Weil marki Weil reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Lise Watier Neiges pour Homme Mark Buxton Black Angel Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Azzaro Pure Vetiver Jack Black Jack Black Signature Blue Mark The American Line Army - Patton Emanuel Ungaro Apparition Cobalt Nicolai Parfumeur Createur Baladin Smell Bent The Bi-Polar Express