Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Bambou Weil dla kobiet

Bambou Weil dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

Bambou Weil dla kobiet Zdjęcia Bambou Weil dla kobiet Zdjęcia

Bambou marki Weil to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Bambou został wydany w 1984 roku. Nutę głowy stanowi sycylijska mandarynka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, tuberoza i róża herbaciana; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i wetyweria bourbon.

Sycylijska mandarynka

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Róża herbaciana

Drzewo sandałowe mech dębowy Wetyweria Bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bambou by Weil.

Bambou Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Weil Bambou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Weil Bambou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bambou marki Weil. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bambou marki Weil reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annayake Hanami Carolina Herrera AquaFlore Benetton B. Clean Energy Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Sarantis B.U. Wild D.S. & Durga Rosa Americana Brooksfield Nuance Max Azria BCBGirls Nature Omnia Profumi Onice Jean Patou Vacances Bath House Serenite