Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Lismore Waterford dla kobiet

Lismore Waterford dla kobiet

wodny
Lismore Waterford dla kobiet Zdjęcia Lismore Waterford dla kobiet Zdjęcia Lismore Waterford dla kobiet Zdjęcia Lismore Waterford dla kobiet Zdjęcia

Lismore marki Waterford to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lismore został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, lotos, frezja, jaśmin, fiołek, paczula, wanilia i piżmo.

Róża Lotos Frezja Jaśmin Fiołek Paczula Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lismore by Waterford.

Lismore Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Waterford Lismore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Waterford Lismore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lismore marki Waterford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lismore marki Waterford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Cacharel Eden Versace Baby Rose Jeans Halloween Halloween Fresia Oriflame Divine Givenchy Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Michael Kors Very Pretty Marc Jacobs Daisy Bloom Salvatore Ferragamo Incanto Bloom Montale So Flowers Essentially Me Empress of India Susan McCray Nightfall