Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Iris Absolute Washington Tremlett dla kobiet

Iris Absolute Washington Tremlett dla kobiet

Iris Absolute marki Washington Tremlett to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Iris Absolute został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są jaśmin i róża bułgarska; nutami serca są irys, heliotrop i konwalia; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia i białe piżmo.

Jaśmin Róża bułgarska

Irys Heliotrop Konwalia

Fasolka tonka Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris Absolute by Washington Tremlett.

Iris Absolute Recenzje Perfum

Zapach, na który natrafiłam przy poszukiwaniach kopii Teint de Neige. Ładny, pudrowo – mydlany zapach, choć irysa w nim niewiele – mamy tu raczej różę i nieco fiołków, w połączeniu z białym piżmem. Dużo mniej intensywny i mniej gęsty niż TdN.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Washington Tremlett Iris Absolute, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Washington Tremlett Iris Absolute, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris Absolute marki Washington Tremlett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris Absolute marki Washington Tremlett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera So Chic Limited Edition Jean Paul Gaultier Classique Prestige Escada Escada M. Micallef Note Ambree Romea D`Ameor The Sovereigns of Egypt Paul Sebastian Design Molyneux Initiation Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose Adidas Free Emotion Accessorize Accessorize Thomas Sabo Charm Rose Bourjois Clin d'Oeil Passionate