Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Hampstead Water Washington Tremlett dla kobiet i mężczyzn

Hampstead Water Washington Tremlett dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Hampstead Water marki Washington Tremlett to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hampstead Water został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i pomarańcza; nutą serca jest mięta; nutami bazy są piżmo i skóra.

Lawenda Bergamotka Pomarańcza

Mięta

Piżmo Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hampstead Water by Washington Tremlett.

Hampstead Water Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Washington Tremlett Hampstead Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Washington Tremlett Hampstead Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hampstead Water marki Washington Tremlett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hampstead Water marki Washington Tremlett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
The Body Shop White Musk For Men Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Etienne Aigner XXX Large Aigner Molinard Double Fracheur Pour Lui Avon Christian Lacroix Absynthe Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Lanvin L`Homme Sport Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme