Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Hampstead Water Washington Tremlett dla kobiet i mężczyzn

Hampstead Water Washington Tremlett dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Hampstead Water marki Washington Tremlett to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hampstead Water został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i pomarańcza; nutą serca jest mięta; nutami bazy są piżmo i skóra.

Lawenda Bergamotka Pomarańcza

Mięta

Piżmo Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hampstead Water by Washington Tremlett.

Hampstead Water Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Washington Tremlett Hampstead Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Washington Tremlett Hampstead Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hampstead Water marki Washington Tremlett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hampstead Water marki Washington Tremlett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pino Silvestre Green Generation Unisex Sonia Rykiel Rykiel Homme Cattier Tonissima Fragrances of Ireland Inis Penhaligon`s Douro Profumi del Forte Tirrenico DSH Perfumes Bon Vivant Le Jardin Retrouve Verveine Playboy Ibiza Ayala Moriel Lovender L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander