Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Clove Absolute Washington Tremlett dla kobiet i mężczyzn

Clove Absolute Washington Tremlett dla kobiet i mężczyzn

dymny
Clove Absolute Washington Tremlett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Clove Absolute marki Washington Tremlett to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Clove Absolute został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i lima; nutami serca są goździk (przyprawa), róża i heliotrop; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, paczula, kadzidło i wanilia.

Cytryna Amalfi Lima

Goździk (przyprawa) Róża Heliotrop

Piżmo Francuskie labdanum Paczula Kadzidło Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clove Absolute by Washington Tremlett.

Clove Absolute Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Washington Tremlett Clove Absolute, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Washington Tremlett Clove Absolute, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clove Absolute marki Washington Tremlett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clove Absolute marki Washington Tremlett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Balenciaga Cristobal Aftelier Parfum de Maroc Regina Harris Amber Vanilla Trussardi Python Serge Lutens Chergui Missoni Missoni Colori - Missoni Gianduia Bond No 9 Brooklyn Perfumer`s Workshop Samba Heat Women Animale Animale for Men Opus Oils Dirty Sexy Wilde Smell Bent Desperado Kesling Sinai