Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Chelsea Garden Washington Tremlett dla kobiet

Chelsea Garden Washington Tremlett dla kobiet

Chelsea Garden marki Washington Tremlett to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Chelsea Garden został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Luca Maffei. Nutami głowy są róża i kardamon; nutami serca są drzewo gwajakowe i jaśmin; nutami bazy są róża, ambra, liść indonezyjskiej paczuli, cedr i piżmo.

Róża Kardamon

Drzewo gwajakowe Jaśmin

Róża Ambra Liść indonezyjskiej paczuli Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chelsea Garden by Washington Tremlett.

Chelsea Garden Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Washington Tremlett Chelsea Garden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Washington Tremlett Chelsea Garden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chelsea Garden marki Washington Tremlett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chelsea Garden marki Washington Tremlett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lanvin Rumeur Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Loewe I Loewe You Avon Bond Girl 007 Azagury Azagury Pink Room Parfum Pour Toi Morris Gocce Gocce di Napoleon Vera Wang Vera Wang Anniversary Jeanne Arthes Romantic Story Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance Paris Hilton Passport South Beach Niven Morgan Gold Scent