Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Black Tie Washington Tremlett dla mężczyzn

Black Tie Washington Tremlett dla mężczyzn

Black Tie marki Washington Tremlett to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są galbanum, szałwia, szafran i orzech włoski; nutami serca są tuberoza, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i wanilia.

Galbanum Szałwia Szafran orzech włoski

Tuberoza Róża Geranium

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Tie by Washington Tremlett.

Black Tie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Washington Tremlett Black Tie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Washington Tremlett Black Tie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Tie marki Washington Tremlett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Tie marki Washington Tremlett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Fred Hayman Touch for Men Essentially Me Amber Ayala Moriel Finjan DSH Perfumes Poivre Antonio Banderas The Secret Giorgio Valenti P.U.R.E. Yves Rocher Eryo Express Reserve for Men Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Homme Swiss Arabian Khateer Yves Rocher Folies de Saisons L'Humeur Nomade en Automne