Marki » T-Z » drzewne « Grupy

Rivage Vurv dla mężczyzn

Rivage Vurv dla mężczyzn

Rivage Vurv dla mężczyzn Zdjęcia

Rivage marki Vurv to drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rivage został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są jabłko i grejpfrut; nutami serca są lawenda i cedr; nutami bazy są paczula, ambra i wetyweria.

Jabłko Grejpfrut

Lawenda Cedr

Paczula Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rivage by Vurv.

Rivage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vurv Rivage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vurv Rivage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rivage marki Vurv. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rivage marki Vurv reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Givenchy Pi Neo Comme des Garcons Hinoki Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Anat Fritz Anat Fritz Lorenzo Villoresi Vetiver Zara Sandalo Zara Vetiver Xerjoff Homme Le Labo Vetyver 46 Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver Parah Black Touch Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver