Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Vanity Voluspa dla kobiet

Vanity Voluspa dla kobiet

żółtych kwiatów

Vanity marki Voluspa to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, ambra, cukier i malina.

Mimoza Ambra Cukier Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanity by Voluspa.

Vanity Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Voluspa Vanity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Voluspa Vanity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanity marki Voluspa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanity marki Voluspa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Kylie Minogue Showtime EDT Cioccolato Mon Amour Bianco Classico Lulu Castagnette Lulu Rose Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Mexx XX Very Wild Costamor Dulcess Susanne Lang Sula Vixen Playering Set Stacked Style Como Crema Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Gres Caline Sweet Appeal Bjorn Borg Love All Vivid Violet Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume