Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Tuberosa Agave Voluspa dla kobiet

Tuberosa Agave Voluspa dla kobiet

tuberozowy

Tuberosa Agave marki Voluspa to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, tuberoza, kokos, piżmo i wetyweria.

Irys Tuberoza Kokos Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tuberosa Agave by Voluspa.

Tuberosa Agave Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Voluspa Tuberosa Agave, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Voluspa Tuberosa Agave, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tuberosa Agave marki Voluspa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tuberosa Agave marki Voluspa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Intense Annick Goutal Passion Victoria`s Secret Very Sexy Hot Liz Claiborne Curve Soul Guerlain Cherry Blossom L`Artisan Parfumeur Tubereuse Rochas Eau Sensuelle Perry Ellis Perry Black for Her Yosh Kismet April Aromatics Lindenblossom MOR Belladonna Florascent Aqua Floralis Rose