Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Saijo Persimmon Voluspa dla kobiet i mężczyzn

kwaśny
lekko korzenny
Saijo Persimmon Voluspa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Saijo Persimmon marki Voluspa to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Saijo Persimmon został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak hurma, czerwona porzeczka i brzoskwinia.

Hurma Czerwona porzeczka Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saijo Persimmon by Voluspa.

Saijo Persimmon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Voluspa Saijo Persimmon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Voluspa Saijo Persimmon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saijo Persimmon marki Voluspa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saijo Persimmon marki Voluspa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carrera Carrera Emotion Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Air-Val International Bob Esponja Molinard Eau de Citrus Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch Creed Zeste Mandarine Parfums Berdoues Vetivera Herbacea Potter & Moore Lavender and Italian Lemon Asprey London Purple Water Odin 02 Owari Intelligent Nutrients Awaken