Marki » T-Z » drzewne « Grupy

Malayan Coco Voluspa dla kobiet

Malayan Coco Voluspa dla kobiet

kokosowy

Malayan Coco marki Voluspa to drzewne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak kokos, drzewo sandałowe i cyprysik japoński.

Kokos Drzewo sandałowe Cyprysik japoński

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Malayan Coco by Voluspa.

Malayan Coco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Voluspa Malayan Coco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Voluspa Malayan Coco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Malayan Coco marki Voluspa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Malayan Coco marki Voluspa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Canali Summer Night Adidas Adidas 3 Man Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver Montale Sandal Sliver Guerlain Vetiver Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Ajmal Vice Susanne Lang Tamboti Wood M. Micallef Gaiac Ava Luxe Bois Fonce Galimard Bel Canto Molinard Patchouli Intense