Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Linden Blond Tabac Voluspa dla kobiet i mężczyzn

Linden Blond Tabac Voluspa dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy

Linden Blond Tabac marki Voluspa to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, tuberoza, grejpfrut, fasolka tonka, kwiat lipy i tytoń leśny.

Nuty drzewne Tuberoza Grejpfrut Fasolka tonka Kwiat lipy Tytoń leśny

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Linden Blond Tabac by Voluspa.

Linden Blond Tabac Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Voluspa Linden Blond Tabac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Voluspa Linden Blond Tabac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Linden Blond Tabac marki Voluspa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Linden Blond Tabac marki Voluspa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Byblos Blu Man Energy Givenchy Givenchy Gentleman Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Man Azzaro Onyx Jennifer Lopez Deseo for Men Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna O Boticario Egeo Liz Claiborne Lucky You Ralph Lauren Big Pony 1 Eisenberg J'ose Emanuel Ungaro Apparition Cobalt Lord`s Jester Selene