Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Jasmine Brown Sugar Voluspa dla kobiet

Jasmine Brown Sugar Voluspa dla kobiet

dymny

Jasmine Brown Sugar marki Voluspa to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, cukier, frezja, wanilia i kadzidło.

Jaśmin Cukier Frezja Wanilia Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmine Brown Sugar by Voluspa.

Jasmine Brown Sugar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Voluspa Jasmine Brown Sugar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Voluspa Jasmine Brown Sugar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmine Brown Sugar marki Voluspa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmine Brown Sugar marki Voluspa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Wish Pure Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset Coty Vanilla Fields Molinard Les Orientaux: Vanille Demeter Fragrance Sugar Cookie Voluspa Cafe Petite Alyssa Ashley Vanilla Demeter Fragrance My Melody Henri Bendel Wild Fig Omnia Profumi Madera Social Creatures Frankfurt Kitchen