Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Enfleurage Voluspa dla kobiet

Enfleurage Voluspa dla kobiet

Enfleurage marki Voluspa to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak heliotrop, magnolia, esencja różana, lawenda, ogórek, wanilia i brazylijskie drzewo różane.

Heliotrop Magnolia Esencja różana Lawenda Ogórek Wanilia Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enfleurage by Voluspa.

Enfleurage Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Bardzo oryginalne perfumy, do tego niezwykle trwałe i intensywne jak na współczesny zapach.
Prawdziwa uczta olfaktoryczna dla miłośników słodkich kwiatowych kompozycji. Złożona mieszanka heliotropu / fiołka i róży, na słodkim koncentracie waniliowym. Mogłoby to być banalne, ale to dodatki stanowią o niezwykłości Enfleurage. Lawenda uspokaja i spowalnia całość, a ogórek jest zdecydowanie niepospolitym dodatkiem w tak słodkiej, kwiatowej kompozycji. Z samego początku nadaje bardzo ciekawej zielonej ostrości.
Enfleurage to dobry zapach. Ktoś się rzeczywiście zastanowił nad tym, co tworzy. Purpurowy puder zawieszony w powietrzu.
Jednak na pewno nie są to perfumy, które spodobają się wielu osobom, testowanie przed zakupem na pewno wskazane.
Choć kompozycje Voluspa nie są drogie i ostatecznie zakup w ciemno można zaryzykować :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Voluspa Enfleurage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Voluspa Enfleurage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enfleurage marki Voluspa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enfleurage marki Voluspa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Lancome Tresor Sheer Eau De Printemps Nina Ricci Love in Paris Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Escada Ibiza Hippie Ellen Tracy Tracy Aveda Rose Attar Nina Ricci L`Air du Temps L`Air du Printemps Jo Malone Tuberose DSH Perfumes Les Petites DSH Perfumes The Afternoon Calvin Klein Beauty