Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Corsica Voluspa dla kobiet

Corsica Voluspa dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Corsica marki Voluspa to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak plumeria, gorzka pomarańcza, pieprz i piżmo.

Plumeria Gorzka pomarańcza Pieprz Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Corsica by Voluspa.

Corsica Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Voluspa Corsica, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Voluspa Corsica, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Corsica marki Voluspa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Corsica marki Voluspa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Exotic Hugo Boss Femme Givenchy Jardin d'Interdit Giorgio Armani Emporio Remix for Her Oilily Muse Mary Kay Bella Belara Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet mark. mark Instant Vacation Perry Ellis 18 Madonna Nudes 1979 Sensual Yves Rocher Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete