Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Cafe Petite Voluspa dla kobiet

Cafe Petite Voluspa dla kobiet

kawowy
ozonowy

Cafe Petite marki Voluspa to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak kawa, herbata, nuty słodkie i wanilia.

Kawa Herbata Nuty słodkie Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe Petite by Voluspa.

Cafe Petite Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Voluspa Cafe Petite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Voluspa Cafe Petite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe Petite marki Voluspa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe Petite marki Voluspa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Al-Rehab Deluxe Demeter Fragrance Banana Flambee Jessica Simpson Fancy Les Nereides Douceur de Vanille Annick Goutal Vanille Exquise Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Lavanila Laboratories Vanilla Spice La Perla Languid Vanilla Melvita Sweet Vanilla Romane Jet 365 Romantic Getaway Ulric de Varens Miss Varens Strange Invisible Perfumes Elektrou