Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Cafe Petite Voluspa dla kobiet

Cafe Petite Voluspa dla kobiet

kawowy
ozonowy

Cafe Petite marki Voluspa to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak kawa, herbata, nuty słodkie i wanilia.

Kawa Herbata Nuty słodkie Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe Petite by Voluspa.

Cafe Petite Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Voluspa Cafe Petite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Voluspa Cafe Petite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe Petite marki Voluspa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe Petite marki Voluspa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion Deborah Be Gourmand - Bon Bon Opus Oils Island Girl: Tropique (Madagascar) Red Pearl Red Pearl Keep Lucky Eau Envoutante Pour L`Amour Sage Machado Onyx M∙A∙C MV3 Parfume de Vanille Cherry Vanilla Prince Matchabelli Sexiest Musk UNTITLED UNTITLED No. 2 by Tristan Brando Des Filles a la Vanille Vanilla Girls Lush American Cream