Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Baltic Amber Voluspa dla kobiet i mężczyzn

Baltic Amber Voluspa dla kobiet i mężczyzn

Baltic Amber marki Voluspa to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Baltic Amber został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi kwiat wanilii; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i Żywice.

Kwiat wanilii

Drzewo sandałowe Ambra Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baltic Amber by Voluspa.

Baltic Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Voluspa Baltic Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Voluspa Baltic Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baltic Amber marki Voluspa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baltic Amber marki Voluspa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Cartier Must de Cartier Escada Escada Collection Mariella Burani Mariella Burani Givenchy Oblique Rewind Esteban Sensuelle Russie Esteban Ambre Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Renee Musk Legendary Fragrances Treasure Island Michel Germain Sexual Secret Men Norma Kamali Incense Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir