Marki » T-Z » skórzane « Grupy

Yapana Volnay dla kobiet

Yapana Volnay dla kobiet

Yapana Volnay dla kobiet Zdjęcia Yapana Volnay dla kobiet Zdjęcia Yapana Volnay dla kobiet Zdjęcia Yapana Volnay dla kobiet Zdjęcia Yapana Volnay dla kobiet Zdjęcia Yapana Volnay dla kobiet Zdjęcia

Yapana marki Volnay to skórzane perfumy dla kobiet. Yapana został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amelie Bourgeois. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz i różowy grejpfrut; nutami serca są ylang-ylang, róża, wanilia, goździk (przyprawa), nuty pudrowe i Żywica elemi; nutami bazy są syjamski benzoes, labdanum, paczula, ryż, irys i wanilia.

Bergamotka Różowy pieprz Różowy grejpfrut

Ylang-ylang Róża Wanilia Goździk (przyprawa) Nuty pudrowe Żywica elemi

Syjamski benzoes Labdanum Paczula Ryż Irys Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yapana by Volnay.

Yapana Recenzje Perfum

Powstał w 1922 roku, miałam do czynienia ze zreformulowaną wersją - niestety bardzo rozczarowujący zapach.

Należy do kategorii skórzanej - ale skóry nie czuję w nim za grosz. Całość jest blada, rozcieńczona, lekko kwaśna - pudrowo - gorzka - za ten efekt odpowiada chyba połączenie irysa z nutą ryżu.

Jest w nim coś co przypomina dzisiejsze nieudolne przeróbki starych szyprów , pozbawionych prawdziwego mchu dębowego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Volnay Yapana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Volnay Yapana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yapana marki Volnay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yapana marki Volnay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Pierre Balmain Jolie Madame Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Odori Cuoio Acca Kappa 1869 Jack Black Jack Black Signature Black Mark Krigler Lovely Patchouli CB I Hate Perfume In The Library Serge Lutens Boxeuses Montale Aoud Leather Auguste Esprit de Cuir Mona di Orio Cuir Strange Invisible Perfumes Black Rosette