Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Perlerette Volnay dla kobiet

Perlerette Volnay dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

aldehydowy
Perlerette Volnay dla kobiet Zdjęcia Perlerette Volnay dla kobiet Zdjęcia Perlerette Volnay dla kobiet Zdjęcia Perlerette Volnay dla kobiet Zdjęcia Perlerette Volnay dla kobiet Zdjęcia Perlerette Volnay dla kobiet Zdjęcia

Perlerette marki Volnay to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perlerette został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amelie Bourgeois. Nutami głowy są aldehydy i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin, róża, różowy pieprz i bez; nutami bazy są irys, ambrette (piżmo ambrowe), wanilia, fiołek, piżmo, nuty pudrowe, róża i goździk (przyprawa).

Aldehydy Bergamotka

Kwiat pomarańczy Jaśmin Róża Różowy pieprz Bez

Irys Ambrette (piżmo ambrowe) Wanilia Fiołek Piżmo Nuty pudrowe Róża Goździk (przyprawa)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perlerette by Volnay.

Les Exclusifs de Chanel Misia

Perlerette Recenzje Perfum

Najbardziej znany zapach Volnay - powstał w 1925 roku, był sprzedawany w charakterystycznym, białym, opalizującym flakonie w kształcie perły.

Nie wiem, na ile dzisiejsza wersja przypomina tamtą, ale jest i tak śliczna. Delikatny, biały puder, szczypta irysa i bzów, z małą kroplą subtelnie słodkiej brzoskwini. Początek dzięki obecności aldehydów jest przejrzysty i lekki - w bazie delikatnie się zagęszcza i wysładza.

Jedynym minusem jest słaba intensywność zapachu - w przeciwnym wypadku zbierałabym już na flaszkę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Volnay Perlerette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Volnay Perlerette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perlerette marki Volnay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perlerette marki Volnay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Givenchy Amarige Mariage Anna Sui Sui Love Celine Dion Spring in Paris Avon Tahitian Holiday Ormonde Jayne Sampaquita Woods of Windsor True Rose Celine Dion Spring in Provence Coty L`Origan Molinard Les Fleurs: Jasmin Oriflame Delight Ulric de Varens Chic Issime