Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Object Celeste Volnay dla kobiet

Object Celeste Volnay dla kobiet

migdałowy
Object Celeste Volnay dla kobiet Zdjęcia Object Celeste Volnay dla kobiet Zdjęcia Object Celeste Volnay dla kobiet Zdjęcia Object Celeste Volnay dla kobiet Zdjęcia Object Celeste Volnay dla kobiet Zdjęcia Object Celeste Volnay dla kobiet Zdjęcia

Object Celeste marki Volnay to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Object Celeste został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amelie Bourgeois. Nutami głowy są bergamotka, szałwia muszkatołowa i grejpfrut; nutami serca są jaśmin i piwonia; nutami bazy są migdał, nuty drzewne, paczula, syjamski benzoes, piżmo, nuty pudrowe, róża, wanilia i goździk (przyprawa).

Bergamotka Szałwia muszkatołowa Grejpfrut

Jaśmin Piwonia

Migdał Nuty drzewne Paczula Syjamski benzoes Piżmo Nuty pudrowe Róża Wanilia Goździk (przyprawa)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Object Celeste by Volnay.

Object Celeste Recenzje Perfum

Byłam bardzo zaintrygowana zapachami Volnay, bo to stara, przedwojenna, perfumeryjna marka. Ich zapachy nie są od dawna produkowane – dopiero w 2013 roku postanowiono przywrócić do życia 5 starych zapachów, wśród nich właśnie Objet Celeste, który powstał pierwotnie w 1925 roku.

I niestety rozczarowanie – początek był ciekawy – szyprowo – kwiatowy, okadzony dziwnym, ziołowym dymem. Dalej jest gorzej – dym przybiera postać gumowej spalenizny, w oddali wciąż tkwią kwiaty, ale przywiędłe i mizerne. Baza jest blada – pudrowo – waniliowa, trochę kosmetyczna.

Object Celeste by Volnay 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Volnay Object Celeste, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Volnay Object Celeste, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Object Celeste marki Volnay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Object Celeste marki Volnay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Trussardi Donna Trussardi Sisley Eau de Campagne Vivienne Westwood Boudoir Gres Cabaret Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns David & Victoria Beckham Signature for Her Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Roberto Capucci Capucci de Capucci Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Grossmith Hasu-no-Hana Thymes Goldleaf Strange Invisible Perfumes L'Invisible