Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Etoile d`Or Volnay dla kobiet i mężczyzn

Etoile d`Or Volnay dla kobiet i mężczyzn

Etoile d`Or Volnay dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Etoile d`Or Volnay dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Etoile d`Or Volnay dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Etoile d`Or Volnay dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Etoile d`Or Volnay dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Etoile d`Or Volnay dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Etoile d`Or marki Volnay to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Etoile d`Or został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amelie Bourgeois. Nutami głowy są bergamotka i lawenda; nutami serca są jaśmin i czerwona róża turecka; nutami bazy są syjamski benzoes, fasolka tonka, mech dębowy, zamsz, piżmo, nuty pudrowe, róża, wanilia i goździk (przyprawa).

Bergamotka Lawenda

Jaśmin Czerwona róża turecka

Syjamski benzoes Fasolka tonka Mech dębowy Zamsz Piżmo Nuty pudrowe Róża Wanilia Goździk (przyprawa)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Etoile d`Or by Volnay.

Etoile d`Or Recenzje Perfum

Piękny zapach, przypominający klasyki Guerlain. Początek bergamotkowo – lawendowy, kojarzy mi się nieco z Jicky. Później mamy bardzo ładną mieszankę bobu tonka, wanilii i słodkiego pudru, która przypomina Shalimar. Pierwszy zapach tej firmy, który mnie pozytywnie zaskoczył.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Volnay Etoile d`Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Volnay Etoile d`Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Etoile d`Or marki Volnay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Etoile d`Or marki Volnay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Gold Dana Incognito Fendi Fendi 2004 Tocca Aqua Profumata Catania Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Le Jardin Retrouve Tubéreuse Trianon Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle Amouage The Library Collection Opus III Tocca Colette Viktor&Rolf Flowerbomb Christmas 2010 Edition Mary Kay Thinking of You Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine