Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Etoile d`Or Volnay dla kobiet

Etoile d`Or Volnay dla kobiet

Etoile d`Or Volnay dla kobiet Zdjęcia Etoile d`Or Volnay dla kobiet Zdjęcia Etoile d`Or Volnay dla kobiet Zdjęcia Etoile d`Or Volnay dla kobiet Zdjęcia Etoile d`Or Volnay dla kobiet Zdjęcia Etoile d`Or Volnay dla kobiet Zdjęcia

Etoile d`Or marki Volnay to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Etoile d`Or został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amelie Bourgeois. Nutami głowy są bergamotka i lawenda; nutami serca są jaśmin i czerwona róża turecka; nutami bazy są syjamski benzoes, fasolka tonka, mech dębowy, zamsz, piżmo, nuty pudrowe, róża, wanilia i goździk (przyprawa).

Bergamotka Lawenda

Jaśmin Czerwona róża turecka

Syjamski benzoes Fasolka tonka Mech dębowy Zamsz Piżmo Nuty pudrowe Róża Wanilia Goździk (przyprawa)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Etoile d`Or by Volnay.

Etoile d`Or Recenzje Perfum

Piękny zapach, przypominający klasyki Guerlain. Początek bergamotkowo – lawendowy, kojarzy mi się nieco z Jicky. Później mamy bardzo ładną mieszankę bobu tonka, wanilii i słodkiego pudru, która przypomina Shalimar. Pierwszy zapach tej firmy, który mnie pozytywnie zaskoczył.

Etoile d`Or by Volnay 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Volnay Etoile d`Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Volnay Etoile d`Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Etoile d`Or marki Volnay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Etoile d`Or marki Volnay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Montblanc Femme Individuelle Panouge Isabey Gardenia Oriflame Believe Parfums Elite Elite Model Attitude Chopard Wish Magical Nights Paris Hilton Siren Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette Gloria Vanderbilt Reverie O Boticario Floratta Ruby Madonna Nudes 1979 Pour Femme