Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Brume d`Hiver Volnay dla kobiet

Brume d`Hiver Volnay dla kobiet

Brume d`Hiver Volnay dla kobiet Zdjęcia Brume d`Hiver Volnay dla kobiet Zdjęcia Brume d`Hiver Volnay dla kobiet Zdjęcia Brume d`Hiver Volnay dla kobiet Zdjęcia Brume d`Hiver Volnay dla kobiet Zdjęcia Brume d`Hiver Volnay dla kobiet Zdjęcia

Brume d`Hiver marki Volnay to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Brume d`Hiver został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amelie Bourgeois. Nutami głowy są bergamotka, elemi i jagody jałowca; nutami serca są jaśmin, róża bułgarska i róża; nutami bazy są agar (oud), kadzidło, fiołek, heliotrop, piżmo, haitańska wetyweria, hiszpańskie labdanum, wanilia, róża, nuty pudrowe i goździk (przyprawa).

Bergamotka Elemi Jagody jałowca

Jaśmin Róża bułgarska Róża

Agar (oud) Kadzidło Fiołek Heliotrop Piżmo Haitańska wetyweria Hiszpańskie labdanum Wanilia Róża Nuty pudrowe Goździk (przyprawa)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brume d`Hiver by Volnay.

Brume d`Hiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Volnay Brume d`Hiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Volnay Brume d`Hiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brume d`Hiver marki Volnay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brume d`Hiver marki Volnay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Chanel Coco Mademoiselle Burberry Burberry Brit for Men Al-Rehab Nafees Tann Rokka Aki Rochas Absolu Keiko Mecheri Patchoulissime Givenchy Pi Leather Jacket La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar Annayake Tomo Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Molinard Nirmala Clive Christian C for Men