Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Brume d`Hiver Volnay dla kobiet

Brume d`Hiver Volnay dla kobiet

Brume d`Hiver Volnay dla kobiet Zdjęcia Brume d`Hiver Volnay dla kobiet Zdjęcia Brume d`Hiver Volnay dla kobiet Zdjęcia Brume d`Hiver Volnay dla kobiet Zdjęcia Brume d`Hiver Volnay dla kobiet Zdjęcia Brume d`Hiver Volnay dla kobiet Zdjęcia

Brume d`Hiver marki Volnay to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Brume d`Hiver został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amelie Bourgeois. Nutami głowy są bergamotka, elemi i jagody jałowca; nutami serca są jaśmin, róża bułgarska i róża; nutami bazy są agar (oud), kadzidło, fiołek, heliotrop, piżmo, haitańska wetyweria, hiszpańskie labdanum, wanilia, róża, nuty pudrowe i goździk (przyprawa).

Bergamotka Elemi Jagody jałowca

Jaśmin Róża bułgarska Róża

Agar (oud) Kadzidło Fiołek Heliotrop Piżmo Haitańska wetyweria Hiszpańskie labdanum Wanilia Róża Nuty pudrowe Goździk (przyprawa)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brume d`Hiver by Volnay.

Brume d`Hiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Volnay Brume d`Hiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Volnay Brume d`Hiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brume d`Hiver marki Volnay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brume d`Hiver marki Volnay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cartier Le Baiser Du Dragon Davidoff Zino Davidoff Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient Calvin Klein Euphoria Men Intense Jean Patou Sira des Indes Les Nereides Patchouli Antique L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Lorenzo Villoresi Incensi Fred Hayman Touch With Love Comptoir Sud Pacifique Nomaoud Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli Odin 01 Nomad