Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Naughty Alice Vivienne Westwood dla kobiet

Naughty Alice Vivienne Westwood dla kobiet

żółtych kwiatów
Naughty Alice Vivienne Westwood dla kobiet Zdjęcia Naughty Alice Vivienne Westwood dla kobiet Zdjęcia Naughty Alice Vivienne Westwood dla kobiet Zdjęcia

Naughty Alice marki Vivienne Westwood to kwiatowe perfumy dla kobiet. Naughty Alice został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bruno Jovanovic. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, ylang-ylang, fiołek i czarna róża.

Piżmo Ylang-ylang Fiołek Czarna róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Naughty Alice by Vivienne Westwood.

Flower by Kenzo

Naughty Alice Recenzje Perfum

Channelka
Channelka

Ten zapach to piękna Alicja w krainie czarów :) Zapach bardzo zbliżony do Kenzo Flower, aczkolwiek bardziej delikatny i bardziej kwiatowy. Przyjemny, wcale nieduszący, cieplutki i słodki, tak jak skóra kobiety powinna pachnieć. Każdy będzie chciał się do Nas przytulać! Można kupować w ciemno :)!

lucky
lucky

ciepły pudrowo rozany zapach otulajacy i poprawiajacy samopoczucie najlepszy chyba jak tzw bed time perfume mozna slodko pachniec, spac i slodko sie budzic nie wiem czy bardziej kojarzy mi sie z kremem nivea z far away avonu czy z z seria tolpy o zapachu czarna roza - na pewno jest przyjemny trwaly i musze go sznowac bo nie wiadomo jak dlugo bedzie dostepny zdecydowanie jeden z moich faworytów

EdytaZ
EdytaZ

Dlaczego Alicja jest niegrzeczna? Nie wybija szyb w oknach ani nie skacze po maskach samochodów, to by już zakrawało na Rebel Alice. Podejrzewam, ze nasza Alicja bałamuci żonatych mężczyzn, ale robi to bez złych intencji, tak dla sportu, może nawet bezwiednie. Okazuje im zainteresowanie, przyznaje autorytet, jest sympatyczna i niewinna, ale potrafi też zaskoczyć trafną obserwacją.
Zapach umiarkowanie pudrowy, umiarkowanie słodki, któryś z kwiatów odbieram zielono, umiarkowanie świeżo.

patetico
patetico

Zastanawiałam się kim jest owa Naughty Alice,
Ciekawość zaowocowała zakupem "w ciemno" całego flakonu 50 ml.
Imię wywołuje naturalne skojarzenia z krainą czarów, ale chyba nie dane było mi się w niej znaleźć.
Spotkanie z Alicją, owszem, bardzo miłe, ale na pewno nie jest ona dla mnie niegrzeczną dziewczynką.
Ja bym ją raczej nazwała "Cute Alice" albo "Tender Alice".
To taka słodka istota, która śpiewa piosenkę Presleya "Love me tender, love me sweet(...) - przymilnie, nieco naiwnie, ale z pewnością nie w sposób nieprzyzwoity.
Składniki tych perfum nie są zaskakujące.
Tworzą przyjazną, lekko pudrową mgiełkę przyjazną zarówno dla naszego powonienia, jak i dla otoczenia.
Początek zadziwiająco podobny do perfum Kenzo Flower, mój mężczyzna myślał, ze to nimi się spryskałam.
Zaskakujące jest tylko rozłożenie poszczególnych składników.
Najpierw najmocniej czuć ciepłe piżmo, później duet słodkiej róży i fiołka, a dopiero na samym końcu zmysłowy ylang-ylang.
Jeśli zdecydujemy się na dzień z Alicją, największą słodyczą poczęstuje nas o zmierzchu.
Niewinną, miodową, jak słodycz pierwszych, młodzieńczych pocałunków.
Zapach ten w końcowej fazie uważam za najbardziej urokliwy, przypomina mi trochę skórę rozgrzaną słońcem.
Trwałość dobra, projekcja raczej bliskoskórna.
Dla nieśmiałych i subtelnych:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vivienne Westwood Naughty Alice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vivienne Westwood Naughty Alice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Naughty Alice marki Vivienne Westwood. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Naughty Alice marki Vivienne Westwood reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Cacharel Eden Givenchy Amarige Mariage Givenchy Organza Aramis Tuscany Per Donna Jil Sander Style Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Hermes Le Jardin de Monsieur Li Giorgio Armani Armani Code for Women Frapin 1270 Yves Saint Laurent Nu Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Hilary Duff With Love Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Moschino Couture! Lanvin Arpege Givenchy Hot Couture Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Serge Lutens Ambre Sultan