Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood dla kobiet

Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

aldehydowy
Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood dla kobiet Zdjęcia Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood dla kobiet Zdjęcia Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood dla kobiet Zdjęcia

Boudoir Sin Garden marki Vivienne Westwood to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Boudoir Sin Garden został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są aldehydy, frezja i różowy pieprz; nutami serca są heliotrop, fiołek i irys; nutami bazy są piżmo, ambra, mech dębowy i drzewo sandałowe.

Aldehydy Frezja Różowy pieprz

Heliotrop Fiołek Irys

Piżmo Ambra mech dębowy Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boudoir Sin Garden by Vivienne Westwood.

Boudoir Sin Garden Recenzje Perfum

Niestety, kompletna porażka.

Klasyczny Boudoir bardzo lubię i do tej pory uważam za jeden z najlepszych zapachów mainstreamowych.

Po Boudoir Sin Garden spodziewałam się połączenia klasyka z "grzesznym ogrodem" - oczekiwałam więc zmysłowych kwiatów - wilgotnych fiołków, pudrowych irysów, cielesnego mchu dębowego.

A dostałam blade, rozcieńczone, mizerne kwiatuszki wraz z zielonymi, wytrawnymi łodyżkami i delikatną, pudrową wanilię, która jest jedyną rzeczą, która łączy ten zapach z klasykiem.

Szkoda czasu i pieniędzy. Tylko flakon ładny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boudoir Sin Garden marki Vivienne Westwood. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boudoir Sin Garden marki Vivienne Westwood reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Avon Today Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Serge Lutens Iris Silver Mist Benetton United Colors of Benetton Unisex Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Avon Bond Girl 007 Trish McEvoy Trish Indult Isvaraya Lancome Magnifique Eau de Toilette Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Kate Walsh Boyfriend Huitieme Art Parfums Naiviris